Szokujące sceny w miejscowości Snopki! 44-letni kierowca pędził przez teren zabudowany z prędkością aż 108 km/h, mimo że obowiązywało tam ograniczenie do 50 km/h. To ponad dwa razy szybciej, niż pozwalają przepisy!
Do zdarzenia doszło w czwartek (12 lutego) po godz. 13.00. Policjanci z drogówki w Pisz nie mieli wątpliwości – wynik pomiaru był jednoznaczny. Kierowca osobowego renault został natychmiast zatrzymany do kontroli.
Za kierownicą siedział 44-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego. Konsekwencje? Bardzo surowe!
🔥 1500 zł mandatu
🔥 13 punktów karnych
🔥 Natychmiastowa utrata prawa jazdy
Policja przypomina: w terenie zabudowanym nadmierna prędkość to śmiertelne zagrożenie dla pieszych i innych uczestników ruchu drogowego. Tym razem skończyło się na kontroli i karze. Następnym razem może dojść do tragedii.
#PiratDrogowy #108NaLiczniku #TerenZabudowany #Policja #Drogówka #StraciłPrawoJazdy #Mandat1500 #Bezpieczeństwo #Szok #WarmiaIMazury
źródło: KPP Pisz

















